Jak wybrać kulki gejszy?

Duże, małe, lekkie, ciężkie? Jakie kulki gejszy będą lepsze? Jakie zagwarantują mi efektywne ćwiczenia mięśni Kegla? Planujesz kupić kulki gejszy i masz więcej podobnych pytań? Przeczytaj artykuł na portalu seksualnosc-kobiet.pl!

A na zachętę krótki fragment artykułu poniżej:
„Małe czy duże?

Jeśli choć raz próbowałaś sprawić sobie parę kuleczek, to pewnie natknęłaś się na przeróżne modele, które różniły się między sobą np. wielkością. Każdy producent zachwala, że jego kulki są najlepsze, ale skoro jedne są małe, a drugie duże, a i te i te mają być najlepsze, to które są w końcu lepsze? Można się całkiem pogubić, prawda :)? Rozstrzygnięcie tego sporu nie jest proste. Ogólna zasada jest taka, że osoby początkujące powinny zaczynać od kulek o dużej średnicy (ok. 3,5 – 3,8 cm). Taką średnicę mają m.in. kulki: LELO Luna, Smartballs, Je Joue Ami (kulka nr 1) i Fascinate Vibe Therapy. Przy mało elastycznych mięśniach Kegla duże kulki lepiej się trzymają w środku. Poza tym łatwiej ćwiczy się mięśnie czując, że faktycznie na czymś się zaciskają. Przy małych kulkach może tego uczucia po prostu nie być.

Z własnego doświadczenia ale również z rozmów z Klientkami i koleżankami wiem jednak, że kulki o średnicy 3,5 – 3,8 cm bywają za duże. Szczególnie dla kobiet, które mają wąskie wejście do pochwy albo są jeszcze bardzo młode, przed porodem, z krótką historią współżycia (penetracji). W takich przypadkach wkładaniu i noszeniu kulek może towarzyszyć dyskomfort, a nawet ból. I niestety nie pomaga nawet żel nawilżający. Najlepszym wyjściem jest zmiana kulek na mniejsze. W przeciwnym wypadku można szybko zniechęcić się do noszenia kulek i ćwiczenia mięśni Kegla…”

Cały artykuł na stronie seksualnosc-kobiet.pl >>