Stymulator łechtaczki Isis Emotional Bliss – recenzja

Wracam do Was po dłużej przerwie z nową recenzją :). Tym razem będzie to stymulator łechtaczki Isis. Niewinnie wyglądający przedmiot, stworzony przez specjalistów od kobiecej przyjemności, firmę Emotional Bliss.

Opakowanie

Opakowanie jest dokładnie takie, jakie lubię w przypadku gadżetów erotycznych. Po pierwsze, patrząc na pudełko nie sposób domyślić się, jaki sprzęt kryje. Niby na samej górze widnieje nazwa „Intimate Massager” ale cała reszta nie wskazuje na produkt erotyczny. Po drugie, już z samego opakowania możemy dowiedzieć się najważniejszych informacji o produkcie – jakie ma wymiary, co jest w środku pudełka, jaką częstotliwość wibracji zapewnia itp. Nie lubię opakowań, które służą tylko „złapaniu” klienta zdjęciami, kolorami, a bez ich otwarcia nie sposób domyślić się jak działa ukryty w nich produkt. W przypadku stymulatora Isis (jak i wszystkich produktów firmy Emotional Bliss) takiego problemu po prostu nie ma.

To, co nie podoba mi się w opakowaniu, to brak woreczka/torebki do przechowywania zawartości. Samo pudełko jest kartonowe i trzymanie w nim produktu jest mało wygodne. Poza tym otwierane i zamykane wiele razy po prostu zaczyna się drzeć. Pudełko powinno zatem służyć jako tymczasowy „przechowalnik”, a docelowo lepiej kupić sobie (lub uszyć) miękki woreczek.

W środku znajdziemy:

 • masażer Isis
 • 3 nakładki na palec w różnych rozmiarach
 • ładowarkę
 • ulotkę informacyjną
Stymulator łechtaczki Isis opakowanie

Stymulator łechtaczki Isis opakowanie

Ulotka jest ładnie wykonana, kolorowa i pełna ciekawych informacji o stymulatorze łechtaczki Isis, innych produktach Emotional Bliss oraz filozofii samej firmy (wszystko po angielsku). Dowiecie się z niej o założycielce firmy i jej misji, o tym jak tworzyć właściwy nastrój, jakie są poszczególne fazy kobiecego podniecenia, jak „bawić się” samotnie lub z partnerem i w końcu jak używać produktów EB. Dużo czytania na nudne wieczory :).

Wykonanie

Firma chwali się 7-letnimi badaniami nad kobiecą seksualnością i stworzeniem wysokiej jakości produktów, które by tę seksualność wspomagały. Faktycznie, stymulator łechtaczki Isis jest wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Dobrej jakości materiały, elegancka budowa i idealne spasowanie zasługują na pochwałę. Nakładki na palce mocowane są do masażera za pomocą małego bolca. Na początku obawiałam się, ze ten bolec się ułamie (a wtedy zostaje chyba tylko kropelka ;)). Póki co trzyma się dobrze (mimo wielokrotnego zsuwania i nasuwania nakładek).

Masażer jest po prostu uroczy :). Mały, delikatny, zupełnie nie kojarzący się z wulgarnymi akcesoriami erotycznymi. Takie produkty zdecydowanie ułatwiają oswajanie się z erotyką. Masażer można kupić w kilku kolorach – jasnoniebieskim, ciemnopomarańczowym, limonkowym i fioletowym. Mój jest w kolorze ciemnopomarańczowym, a w zasadzie czerwonym, wpadającym w pomarańcz.

Masażer jest plastikowo-gumowy. Nie jest to jednak śmierdząca i lepiąca się guma, jak w przypadku tanich wibratorów. Tutaj jest to wysokiej jakości materiał, bezpieczny dla ciała, a dodatkowo pokryty powłoką antybakteryjną! Co to oznacza i jak to działa nieco dalej. Dołączone nakładki na palce są plastikowe. Nakładki występują w trzech rozmiarach – S, M i L. Najmniejsza pasuje na mój mały palec, średnia na serdeczny, a duża… jest za duża nawet na kciuk :). Pomysł z różnymi rozmiarami nakładek przy jednym stymulatorze jest świetny! W końcu każda z kobieta (i mężczyzna, bo masażera można używać wspólnie) ma palce innej grubości. Poza tym dzięki temu rozwiązaniu można w trakcie stymulacji korzystać z praktycznie całej ręki.

Stymulator łechtaczki Isis z nakładkami

Stymulator łechtaczki Isis z nakładkami

To, co nie podoba mi się w wykonaniu stymulatora, to miejsce, do którego wtyka się kabelek od ładowarki. Gniazdo ładowania znajduje się w górnej części masażera, mniej więcej w jego połowie, zaraz za gumową częścią. Producent zaleca czyszczenie stymulatora wodą z mydłem. Niestety trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby umyć masażer i nie nalać wody do gniazda. Ja zatykam je po prostu placem ale nigdy nie mam pewności czy na pewno nic się nie nalało. Można czyścić masażer wilgotną szmatką i to jest chyba najbezpieczniejsze rozwiązanie. Uważam jednak, że w tak dobrze wykonanym produkcie i dosyć drogim (kosztuje 189 zł) gniazdo ładowania powinno być lepiej zabezpieczone (np. zaślepką).

Produkt

Przeznaczenie produktu jest oczywiste – służy do stymulacji łechtaczki. Można nazwać go „wibrującym przedłużeniem palca” :). Myślę, że takie określenie najlepiej oddaje jego funkcję. Oczywiście łechtaczka nie jest jedynym miejscem, które można za jego pomocą masować. Świetnie sprawdzi się również do masażu warg sromowych czy nawet okolic wejścia do pochwy.

Stymulator łechtaczki Isis na palcu

Stymulator łechtaczki Isis na palcu

Stymulator ma tylko jedną częstotliwość wibracji – 80Hz. Firma, po wielu latach badań, doszła do wniosku, że taka częstotliwość jest najlepsza dla kobiet w wieku 18-30 lat. Starszym proponują stymulator Chandra o wibracjach 110Hz. Jak dla mnie 80Hz jest w sam raz, chociaż miałam okazję wypróbować Chandrę i muszę przyznać, że jej wibracje są łagodniejsze (!).

Stymulator Isis ładowany jest z gniazdka elektrycznego. Po pełnym naładowaniu działa maks. 5 godzin, akurat na kilka przyjemnych sesji :). Niestety jego ładowanie trwa długo, bo aż 12 godzin. Nie radzę podłączać go do ładowarki „na chwilkę”. To nic nie da, bo po takiej chwilce masażer podziała tylko kilka minut. Lepiej rozładować go do końca i podłączyć na te 12 godzin. Jest na tyle dyskretny, że może leżeć na widoku.

Higiena

Wcześniej wspomniałam, że stymulator Isis jest pokryty warstwą antybakteryjną (a przynajmniej jego gumowa część, która styka się z narządami intymnymi). Dokładnie oznacza to, że guma została wzbogacona o jony srebra, które niszczą wszelkie drobnoustroje zbierające się na powierzchni (grzyby, bakterie itp.). Jest to dosyć zaawansowana technologia, oczywiście jak na akcesoria erotyczne. W końcu jony srebra już od dawna możemy spotkać np. w pralkach :). Mimo takiego zabezpieczenia, warto myć masażer przed i po każdym użyciu.

Przyjemność

No i przechodzimy do meritum. Czyli, czy te wszystkie lata badań faktycznie na cokolwiek się zdały. Ciężko jest mi ocenić czy bez takich badań, możliwe byłoby stworzenie równie dobrego produktu. Bo, że jest to produkt o bardzo wysokiej jakości i dobrze spełniający swoją funkcję, to nie mam żadnych wątpliwości :). Każde jego użycie było dla mnie satysfakcjonujące ;). Jest bardzo wygodny, dobrze trzyma się na palcu, łatwo nim manewrować. Wibracje całkowicie mnie zadowalają. Żałuję trochę, że nie są regulowane, żebym mogła dostosowywać ich prędkość do poziomu podniecenia. Sprawdzają się jednak całkiem nieźle, więc już nie narzekam :).

Ocena – 8/10.

Plusy:

 • eleganckie opakowanie z dużą ilością informacji
 • wygoda użytkowania
 • dyskretny, nieonieśmielający wygląd masażera
 • 3 nakładki na palce w różnych rozmiarach
 • bezpieczny materiał, wolny od ftalanów i lateksu
 • powłoka antybakteryjna
 • odpowiednia siła wibracji

Minusy:

 • brak możliwości regulacji siły wibracji
 • odsłonięte gniazdo ładowania utrudnia mycie
 • brak woreczka do przechowywania

Polecam stymulator Isis każdej kobiecie, która lubi osiągać rozkosz poprzez stymulację łechtaczki (a która nie lubi ;)?). Jest świetny do zabaw solo i z partnerem/partnerką. Potrafi bardzo szybko doprowadzić do orgazmu, no i sprawia, że nasze paluszki tak się nie męczą :).

Masażer pochodzi oczywiście z sex shopu dla kobiet i par frywolnie.pl :).

A tak wygląda masażer z każdą z trzech nakładek.

Stymulator łechtaczki Isis z małą nakładką

Stymulator łechtaczki Isis z małą nakładką

Stymulator łechtaczki Isis ze średnią nakładką

Stymulator łechtaczki Isis ze średnią nakładką

Stymulator łechtaczki Isis duża nakładka

Stymulator łechtaczki Isis z największą nakładką